На Херсонщині шахраї ошукали громадян на 386 тисяч гривень

Потерпілі втратили свої заощадження через шахраїв, які нібито продавали автомобілі в мережі Інтернет, представлялися банківськими працівниками та пропонували фінансову допомогу постраждалим від війни.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської поліції.

Так, до поліції звернувся 26-річний житель Одеської області. Він повідомив, що на одному з сайтів знайшов оголошення про продаж автомобілю «Тойота» за прийнятною ціною. Заявник зв’язався з продавцем, домовився про купівлю транспортного засобу в Херсоні, після чого перерахував за автомобіль 320 тисяч гривень. Отримавши гроші, продавець на зв’язок більше не виходив.

Також жертвою шахраїв став 64-річний херсонець. Чоловік у соціальній мережі побачив оголошення про надання фінансової допомоги від нібито міжнародної організації. Заявник перейшов за посиланням, яке було в повідомленні, ввів дані своєї банківської картки. Після чого з його рахунку шахраї зняли 34 тисячі гривень.

Ще однією жертвою «банківських» шахраїв стала 68-річна херсонка. Жінка передала дані картки шахраям нібито для розблокування картки, після чого з її рахунку зникло 33 тисячі гривень.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» ККУ.

Шановні громадяни! Будьте обачними та обережними! Не розголошуйте нікому дані своїх банківських карток: пін-код, СVV-код, термін дії карти, паролі з смс-повідомлень. Купуйте товари лише на перевірених сайтах та не робіть передоплату.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29