На Херсонщині СБУ викрила ще двох зрадників

На Херсонщині Служба Безпеки України викрила ще двох зрадників. Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Колаборанти обіймали високі посади в окупаційній владі.

Серед запроданців – житель Голої Пристані. Він очолив так званий «Пенсійний фонд Голопристанського району». На посаді проявив себе вкрай активно, всіляко допомагаючи окупантам.

Він контролював співробітництво з росією, підбирав собі підлеглих, для функціонування «пенсійного фонду» отримував рублі, приймав заяви від місцевих мешканців на отримання матеріальної допомоги від рф. А ще вільно розпоряджався майном: надавав службові приміщення для потреб росіянців.

Прислужилася окупантам ще одна херсонка. Вона «очолила» «Казначейство Херсонської області». Віддана «посадовим обов’язкам» колаборантка забезпечувала роботу бюджетної системи регіону, підбирала кадри для своєї структури. Встигла зареєструвати казначейство за російським законодавством.

Підозрювані притягуються до відповідальності за ч. 5 ст. 111-1 ККУ (колабораційна діяльність). Максимальне покарання за якою – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29