«Херсонтеплоенерго» продовжує роботи з підготовки об’єктів теплопостачання

Станом на 10 липня 2023 року завершено підготовку до роботи 7 котелень та 10 центральних теплових пунктів.

Продовжуються роботи з технічного обслуговування газового обладнання ГРУ, ревізія силових шаф та трансформаторів, ремонти грязевиків, теплообмінників, водопідігрівачів, запірної арматури, ремонт та ревізії котлів на котельних підприємства.

Всього на даний час з метою забезпечення безперебійної роботи обладнання під час проходження опалювального сезону службами підприємства продовжуються роботи на 30 котельних, 26 ЦТП та тепломережах підприємства.

Також проводяться роботи з ліквідації наслідків руйнування греблі Каховської ГЕС. Зокрема, аварійно-відновлювальні роботи на 17 об’єктах МКП «Херсонтеплоенерго». На даний час вже виконано роботи з прибирання об’єктів від мулу та сміття, проводяться роботи з просушки та ревізії обладнання.

Роботи з підготовки об’єктів теплопостачання тривають відповідно до затвердженого на 2023 рік Плану першочергового ремонту об’єктів МКП «Херсонтеплоенерго».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29