Херсонського лікаря підозрюють у пособництві агресору та колабораційній діяльності

Національна поліція підозрює у пособництві РФ та колабораціонізмі директора Херсонського обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрія Бовкуна. Повідомлення про підозру опубліковане на сторінці Офісу Генерального прокурора.

Слідчі поліції встановили, що Бовкун не виконав розпорядження Департаменту здоров’я ОДА і не перейшов на дистанційну роботу під час окупації Херсона. Натомість уклав незаконні угоди з двома компаніями на закупівлю дизельного пального у розмірі 4 мільйони 940 тисяч гривень та 2 мільйони 280 тисяч. Його підозрюють у розтраті чужого майна в особливо великих розмірах.

Крім цього, 8 червня 2022 року Бовкун зареєстрував медичний заклад в окупаційних органах влади. 2 серпня – відкрив рахунок у російському банку та організовував виплати зарплати працівникам у рублях. Під час проведення псевдореферендуму надав приміщення центру для так званого “голосування”, а також – сприяв викраденню російськими військовими 24 автівок “швидкої допомоги”.

Йому загрожує від 10 до 12 років в’язниці з обмеженням прав до 15 років з конфіскацією майна або без неї.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29