“Херсонгаз” отримав нову техніку (ФОТО)

На сторінці “Херсонгаз” у Facebook було опубліковано повідомлення про надання допомоги від латвійського підприємства АТ “GASO” та Міжреспубліканської асоціації ділового та науково-технічного співробітництва газових господарств.

Згідно з дописом, у безповоротне користування було надано 4 машини, 6 генераторів, 4 зварювальні апарати, 5 шукачів витоків газу, 2 гідростанції, компресор та інше необхідне обладнання.

Отримана техніка значно полегшить роботу газовикам та допоможе їм швидше відновити централізоване газопостачання на звільненій Херсонщині. Це стане дуже важливим кроком у покращенні життя місцевих мешканців, які довгий час залишалися без газопостачання. Така міжнародна співпраця з підприємствами з інших країн є дуже важливою у розвитку газової галузі та вирішенні проблем, що пов’язані з цим сектором в Україні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29