Херсон під обстрілами: 66 атак і жертви серед мирного населення

За даними Херсонської ОВА, у районі міста російські війська атакували мирні населені пункти.

Є матеріальні збитки та людські втрати. У результаті 66 атак з використанням мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, безпілотників, авіації, СПГ та АГС, загинула одна людина, а ще 7 жителів отримали різні травми.

За останніми даними, внаслідок обстрілів було пошкоджено приватні та багатоквартирні будинки в житлових кварталах міста Херсон. Серед поранених 8-річний хлопчик, який потребував медичної допомоги.

Ці напади на мирне населення є частиною більшої військової кампанії Росії в регіоні, що загрожує безпеці та стабільності на території України. Організація Верховного комісара ООН з прав людини виразила серйозне занепокоєння через насильство на сході України та закликала сторони конфлікту до негайного припинення насильства та захисту прав людей на цих територіях.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29