Двічі за день російська армія обстріляла один із медзакладів Херсона

Не встигли лікарі та пацієнти оговтатися від ранкової російської атаки, як кілька окупанти завдали повторно артилерійського удару по медичній установі.

Через російський обстріл 14 лютого пошкоджено дах одного з корпусів, також у будівлі вибуховою хвилею та уламками снарядів повибивало вікна.

Під час російської атаки у лікарні перебували 26 пацієнтів та 7 медпрацівників. На щастя, ніхто не постраждав.

Так нині виглядає одна з лікарень Херсона.

Саме по цьому медзакладу російська артилерія гатила двічі за минулу добу — зранку та ввечері. Дивом обійшлось без жертв, але сама лікарня зазнала серйозних руйнувань.

Зі слів керівника медзакладу Вʼячеслава Мусата, постраждали декілька корпусів лікарні — головний, лікувальний та приймальний покій. Там вибито чимало вікон, а також пошкоджено дах.

У такому стані установа, в якій лікують херсонців, залишатися не може. На місце події уже вирушили фахівці Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, аби ліквідувати наслідки ворожого обстрілу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29