Чоловік надавав допомогу окупантам при втечі з Херсона

Житель Херсонщини підозрюється в сприянні російським окупантам, за що йому була пред’явлена обвинувачення. За інформацією з пресслужби Херсонської обласної прокуратури, цей місцевий мешканець був звинувачений у співпраці з державою-агресором, дії якої здійснювалися у спільності з іншими особами в рамках попередньої угоди. Зокрема, йому зараховують ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України.

За даними розслідування, з серпня 2022 року ця особа активно підтримувала адміністрацію окупаційної держави. Вона взяла на себе роль “директора” суднобудівного підприємства у Херсоні, яке було захоплено окупантами, і перейменована на “Государственное унитарное предприятие “Паллада”.

За звітом, підозрюваний взяв на себе організаційне керівництво новоствореним підприємством, зареєстрував його за окупаційного законодавства Росії, відкрив рахунки в російському банку, формував робочий колектив та здійснював кадрові призначення. Він також брав на себе роль у різних організаційних, адміністративних та економічних аспектах діяльності підприємства.

Більше того, слідство повідомило, що підозрюваний забезпечував окупаційні війська матеріальними ресурсами для переправлення їх на територію Херсонської області. Це включало передачу буксирів, барж та плавучого крану.

Наразі переддосудове розслідування цієї справи здійснюється Управлінням служби безпеки України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29