Червоний Хрест надав списки для здійснення виплат Укрпошті: як отримати гроші жителям Херсону

Херсонською міською територіальною громадою станом на даний час належним чином підготовлено та передано до АТ «Укрпошта» для здійснення виплат списки на понад 50 тисяч отримувачів грошових виплат від Товариства Червоного Хреста України. Робота у даному напрямку триває, адже щодня звертаються громадяни стосовно внесення їх до відомостей.

Майже 12300 осіб у Херсонській територіальній громаді отримали фінансову допомогу від Червоного Хреста. Саме у місті Херсоні виплачено 11588 особам.

Про це повідомила директор Херсонської філії АТ «Укрпошта» Тетяна Морозова.

За її словами, наразі у місті працюють 6 відділень Укрпошти, де відбуваються виплати. Зокрема 3 відділення знаходяться у мікрорайоні ХБК, по одному у Таврійському та Шуменському мікрорайонах, а також головне відділення – у центрі міста.

У разі необхідності, при надходженні нового траншу опрацьованих відомостей на внесення даних, у майбутньому розглядається питання збільшення кількості відділень за потребою.

«Зазначу, що кожне відділення має свою матеріальну базу, а також пропускну здатність, відповідно до якої і ведеться розрахунок кількості осіб, яким може бути виплачена допомога на кожний конкретний день. Я наголошую, що не потрібно стояти в черзі, аби дізнатися чи є дані людини в відомостях. Все опрацьовується. Тому що черги створюються з осіб, які прийшли просто дізнатися чи є вони в списках. Це не дає можливості отримати виплати людям, яким дійсно надійшло смс-повідомлення. Будь ласка, не створюйте натовпу, бережіть себе від небезпеки та чекайте смс-інформування», – підкреслила директор Херсонської філії АТ «Укрпошта».

Також вона зазначила, що листоноші вже розносять зазначені виплати маломобільним верствам населення. Після того, як більшість населення отримає фінансову допомогу, поштарі розноситимуть виплати людям похилого віку, які самостійно не зможуть прийти до відділень.

Окрім цього, Тетяна Морозова нагадала, що виплати фінансової допомоги від Міжнародного комітету Червоного Хреста триватимуть до 18 травня, але вона підкреслила, що у разі потреби, розглядається можливість продовження виплат.

Підсумовуючи, директор Херсонської філії АТ «Укрпошта» повідомила, що з 3 по 6 березня включно виплати тимчасово припиняються у зв’язку звітуванням перед Товариством Червоного Хреста по виплатам за лютий місяць поточного року.

Нагадуємо контактні номери телефонів, за якими можна довнести свої дані у відомості: 0 800 330 951 та 38 091 481 78 45.

Зразок смс-повідомлення виглядає саме так, як на фото нижче, іншого зразка немає.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29