26 випускників з Херсонщини змогли отримати максимальний бал на НМТ 2023 року

26 випускників з 7 закладів загальної середньої освіти Херсонської міської територіальної громади отримали максимально можливий результат – 200 балів.

Український центр оцінювання якості освіти оголосив офіційні результати основної сесії НМТ 2023 року.

За підсумками 16 випускників отримали 200 балів з математики, 7 – з англійської мови, 3 – з української мови, 1 – з хімії. Випускниця Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради отримала 200 балів з двох предметів: математика та хімія.

Слід зазначити, що загалом передбачено дві сесії тестування. Окрім основної сесії, яка проходила з 5 червня по 23 червня, буде проведена додаткова сесія: з 11 липня по 24 липня. Додаткова сесія буде доступною для тих, хто з поважних причин не зміг взяти участі в основній сесії.

Кожен учасник зможе пройти тестування лише один раз. Тобто можливості перездати тест під час додаткової сесії не передбачено. Вступна кампанія цього року переважно здійснюватиметься дистанційно через електронні кабінети вступника, реєстрація яких розпочалася 01 липня 2023 року. Приймання заяв і документів від вступників триватиме з 19 до 31 липня.

Випускники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть вступити до вишів дистанційно без складання національного мультипредметного тесту.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29