ЗСУ знищили роту росіян та чотири склади боєприпасів на Таврійському напрямку

Українські захисники знищили понад роту російських окупантів та чотири ворожі склади боєприпасів на Таврійському напрямку протягом доби.

Про це повідомляє командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

Він повідомив, що підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони Таврійського напрямку за добу виконали 1038 вогневих завдань, що стосуються контрбатарейної боротьби та роботи по планових цілях, які виявили раніше.

Втрати росіяни вбитими та пораненими склали більше роти. Також українські бійці знищили та пошкодили 24 одиниці озброєння та військової техніки ворога.

Зокрема, йдеться про два танки, два дрони “Ланцет-3”, РЛС “Радескан-ИКП-М”, гармату МТ-12 “Рапіра”, самохідну артилерійську установку 2С1 “Гвоздика”, РСЗВ 9К58 “Смерч” та два МТЛБ. Також було знищено чотири склади ворожих боєприпасів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29