ЗСУ закріпилися на лівому березі Дніпра

Українські сили продовжили більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції на східному (лівому) березі Херсонської області та встановили підтверджену присутність у населеному пункті на східному березі, пише ISW.

На геолокованих кадрах, опублікованих 19 жовтня, видно, що українські війська просунулися на північний схід села Кринки (27 км на схід від міста Херсон та 2 км від річки Дніпро).

Українські сили закріплюються в районі Кринок та продовжують зберігати свою присутність у районі Антонівського та залізничного мостів через Дніпро, пишуть експерти ISW.

ISW також пише про спроби російських військових просунутися в Донецькій області.

20 жовтня російські війська розпочали новий наступ у районі Авдіївки, проте просунулися незначно. Це може означати, що російське військове командування, як і раніше, схиляється до наступальних операцій у цьому районі, попри важкі втрати техніки та особового складу, пишуть автори зведення.

Початкові російські наступальні операції у районі Авдіївки 10 жовтня призвели до великих підтверджених втрат російської техніки, нагадує ISW.

Той факт, що російські війська перегрупувалися і відновили наступ після перших атак, дозволяє припустити, що російські війська бачать реальну можливість взяти Авдіївку, або російське військове командування просто погано розставляє пріоритети в наступальних операціях.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29