ЗСУ просунулися на лівому березі Дніпра: що відомо про успіхи

За даними щоденного аналітичного звіту американського Інституту вивчення війни (ISW), Збройні Сили України досягли значущого прогресу на лівому березі Херсонської області. Відповідно до звіту, українські військові змогли зробити важливий прорив на північний схід від Херсона.

Аналітики ISW посилаються на інформацію російських військових блогерів, які визнають, що спроби Збройних Сил РФ відтіснити українських військових від села Кринки завершилися невдало. Також зазначається, що ЗСУ активно наступають у районах Пойми та Піщанівки, зосередивши зусилля на перерізанні російських ліній постачання та нанесенні ударів по важливій інфраструктурі, що з’єднує російські позиції на передовій з тиловими районами в окупованому Криму, Херсонській та Запорізькій областях.

Згідно з повідомленнями, ЗСУ також змогли прорвати російську оборону на північ від Кліщіївки та на заході від Вербового. Додатково, окупаційні сили визнають, що українські війська просуваються у напрямку автотраси E58 Олешки-Кам’янка, створюючи загрозу російським позиціям біля перехрестя E58-E97 на південь від лінії Пойма-Піщанівка-Підстепне.

У свою чергу, ЗС РФ спрямували відносно невелику кількість військ для захисту дороги Олешки-Нова Каховка, що свідчить про продовження напруженої ситуації в регіоні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29