ЗСУ посунули окупантів на 3-8 км від Дніпра на лівобережжі

Збройні Сили України (ЗСУ) успішно відсунули російські війська на відстань 3-8 кілометрів від річки Дніпро на лівому березі, що робить правий берег недоступним для російських мінометів. Про це повідомила Наталя Гуменюк, керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, під час ефіру телемарафону «Єдині новини».

Незважаючи на щоденне знищення від чотирьох до десяти артилерійських систем ворога, російські військові продовжують вести артилерійський вогонь по правому берегу. За словами Гуменюк, це свідчить про те, що у росіян є можливість залучати додаткові резерви, і їхні сили не знищені настільки, щоб вони не могли підтягувати додаткові військові підрозділи.

Крім того, Гуменюк зазначила, що загальна чисельність російського угруповання на лівому березі Дніпра оцінюється у кілька десятків тисяч. Вона не називає точної цифри, але підкреслює, що ворога там багато і у ЗСУ достатньо роботи. За її словами, російські війська не демонструють здатності до створення ударних угруповань і зосереджені на утриманні міцної оборони.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29