Зростаюча кількість обстрілів Херсонщини: страхи окупантів перед наступом ЗСУ

Збільшення кількості ворожих обстрілів на півдні пов‘язана з побоюваннями окупантів щодо просування українських військ.

Постійні обстріли та наступне зростання напруженості в південних регіонах України зумовлені страхами російських окупантів стосовно подальшого просування українських військ, повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційну представницю Сил оборони півдня України, Наталію Гуменюк, в ході телемарафону.

За словами Гуменюк, ніч, яка відбулася 20 жовтня, була тривожною для південного регіону. Російські війська активно обстрілювали населені пункти з використанням керованих авіабомб. Вона відзначила, що ворожі сили застосовують цю тактику досить масовано. Якщо вдень росіяни випустили 15 керованих авіабомб, то вночі їх кількість зросла до 25, що свідчить про наростання напруженості. Гуменюк зазначила, що така концентрація ворожих атак є ознакою терористичних дій.

Речниця повідомила, що протягом дня російські війська випустили 10 керованих авіабомб по Бериславу та ще 4 вночі по населеному пункту Зміївка. З її слів, це свідчить про систематичне руйнування цивільної інфраструктури та напади на мирне населення.

Гуменюк висловила думку, що збільшення обстрілів на півдні пов’язане зі страхами окупантів стосовно можливого продвиження Сил оборони України. “Вони спробовують виправдати це істерією, яку вони штучно створили в інформаційному просторі, і вказують на серйозні страхи стосовно можливого наступу Сил оборони України на цьому напрямку. Вони вже давно переживають за Запорізький напрямок, східний напрямок, і зараз страхи посилюються відносно Херсонського напрямку”, – зауважила речниця.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29