Жителю Донеччини, який «служив» на російських блокпостах на Херсонщині, повідомили про підозру

Бериславська окружна прокуратура Херсонської області повідомила про підозру мешканцю села Спартак Ясинуватського району Донецької області Сергію Дерев’янку за «службу» на російських блокпостах на тимчасово окупованій Херсонщині.

Він незаконно зупиняв машини і перевіряв та привласнював особисті речі мирних людей поблизу сіл Ольгівка і Томарине та на Шиловій Балці. За скоєний злочин йому загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі.

Документ опублікований на офіційному сайті Офісу генерального прокурора України.

У ньому вказано, що Дерев’янко Сергій Васильович, 5 квітня 1974 року народження, не пізніше 17 травня 2022 року добровільно вступив до незаконного воєнного формування «ДНР» стрільцем «113 стрілецького полку мобрезерву 1 армійського корпусу» так званої «ДНР».

З травня по серпень 2022 року він ніс «військову службу» на незаконно встановлених російськими окупаційними військами блокпостах у Бериславському районі. А саме: поблизу села Томарине Бериславської територіальної громади на трасі Т-04-03 Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав, села Ольгівка Тягинської громади на трасі Р47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, а також на перехресті в Шиловій балці. Там Сергій Дерев’янко незаконно перевіряв документи мирних людей, відбирав у них продукти і особисті речі.

За скоєний злочин йому загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі – за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29