Жителям Херсону та області нагадали про заборону відвідувати кладовища та місця поховань

Як нагадали в поліції, рішенням Ради оборони Херсонської області заборонено відвідувати кладовища та місця поховань.

Про це інформує Херсон 24.

Поліція закликає жителів Херсонщини не відвідувати цвинтарі та місця поховань через високий рівень замінування
У деокупованих населених пунктах Херсонської області досі зберігається високий рівень мінної небезпеки. Спеціалісти крок за кроком перевіряють та розміновують звільнені від окупантів території, в першу чергу енергомережі, об’єкти критичної й житлової інфраструктури, землі сільськогосподарського значення. Інші території поки не обстежені, до них відносяться й цвинтарі.

Існує велика ймовірність, що окупанти замінували ці ділянки, залишивши там розтяжки, міни, зокрема «Пелюстки», які встановлюються дистанційно і зливаються з травою та листям. Крім того, кладовища досі знаходяться під постійними обстрілами з боку рф, тому там знаходять артилерійські снаряди, що не розірвалися.

Рішення про заборону відвідування цвинтарів і місць поховань ухвалила Рада з безпеки і оборони Херсонської області. Нині території цвинтарів повністю не обстежені щодо наявності вибухонебезпечних предметів і не визнані безпечними.

Тож, аби уникнути трагедії, поліція закликає громадян ні в якому разі не відвідувати кладовища. Навести лад на могилах та вшанувати пам’ять померлих можна буде лише після повного розмінування, про що обов’язково буде повідомлено на офіційних ресурсах.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29