Жителів Херсону попередили про небезпечну шахрайську схему з виплатами

Намагаючись оформити грошову допомогу від різних організацій, жителі Херсонщини довіряють інформації зі сумнівних джерел та потрапляють у шахрайські пастки.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Поліцію Херсонської області.

У Херсоні лише за добу довірливі громадяни втратили через шахраїв понад 120 тисяч гривень

Поліцейські майже щодня фіксують випадки інтернет-шахрайств, пов’язаних із придбанням товарів через інтернет, оформленням «міжнародних виплат» або «соціальної допомоги».

Так, 39-річна херсонка на одному із сайтів прочитала оголошення про можливість оформлення соціальної грошової допомоги. В мобільному додатку вона перейшла за вказаним посиланням, ввела дані своєї банківської картки, після чого отримала смс-повідомлення, що з її банківського рахунку невідомі зняли 19 тисяч гривень.

Також під час покупок онлайн жертвою шахраїв став 31-річний херсонець. Чоловік замовив ноутбук на одній зі сторінок у соціальній мережі та перерахував продавцю 37 тисяч гривень. Після цього нібито менеджер каналу перестав виходити на зв’язок, гроші заявнику не повернули і товар не надіслали.

Ще однією жертвою шахраїв став 29-річний житель обласного центру. Чоловік хотів придбати сучасний скутер та знайшов оголошення на одному із сайтів. Після замовлення він перерахував повну передоплату – 66000 гривень. Після цього продавець перестав виходити на зв’язок, гроші не повернув і скутер не надіслав.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Шановні громадяни! Будьте обачними та обережними! Купуйте та сплачуйте за товар лише на перевірених сайтах, ні в якому разі не робіть повної передоплати. Також пам’ятайте: інформація про справжні державні виплати та порядок їх отримання міститься лише на офіційних ресурсах.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29