Жителів Херсонщини закликають евакуюватися (ІНФОГРАФІКА)

За інформацією пресслужби Херсонської обласної державної адміністрації в Telegram, місцеві жителі Херсонської області мають тимчасово залишити свої домівки та переїхати в безпечніші регіони країни, з метою захистити себе і своїх близьких. Окупаційні війська продовжують руйнувати прибережні громади, тому така евакуація є єдиним способом зберегти безпеку.

Влада області запевнила, що для жителів Херсонської області були створені умови для комфортного проживання у безпечних регіонах країни. Також були надані контактні дані для отримання додаткової інформації та консультацій з питань евакуації за номером телефону 0800 101 102.

Крім того, Херсонська ОВА опублікувала інфографіку, в якій вказані маршрути виїзду та надані інформація щодо соціальних гарантій для евакуйованих осіб.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29