Жителі населених пунктів деокупованої частини Херсонщини отримують допомогу

Жителі населених пунктів деокупованої частини Херсонської громади, які втратили врожай овочів внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС можуть отримати допомогу.

Щоб отримати одноразову грошову допомогу розміром 3318 грн за 1 сотку, на якій втрачено врожай овочів, необхідно звернутися до відповідної комісії та подати заяву встановленого зразка.

Компенсація нараховується за площу втраченого врожаю, а не за всю земельну ділянку, яка перебуває у власності. При цьому допомога нараховуватиметься на площу не більше 30 соток.

Заяву можна подати як у паперовій, так і в електронній формі, надіславши її на електронну адресу місцевої військової адміністрації за місцезнаходженням підтопленої земельної ділянки.

Електронна адреса, на яку слід направляти заяви у разі їх подання в електронному вигляді: [email protected] (Херсонська міська військова адміністрація).

Паперові заяви приймаються за наступними адресами: ▫️Гончарна,4 (за діагностичним центром, підвальне приміщення); ▫️Корабельна районна в м. Херсоні рада (м. Херсон, вул. Суворова,29); ▫️Дніпровська районна в м. Херсоні рада (м. Херсон, вул. Перекопська, 166); ▫️Суворівська районна в м. Херсоні рада (м. Херсон, вул. Маяковського,8); ▫️таростинські округи за місцем розташування ділянки.

До заяви додавати копії документів: ▪️державний акт на право приватної власності на землю або державний акт на право власності на земельну ділянку; ▪️витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно; ▪️паспорт власника; ▪️реєстраційний номер облікової картки платника податків; ▪️реквізити рахунку у вигляді UA; ▪️технічний паспорт на будівлі (споруди).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29