Здавав окупантам своїх односельців: на Херсонщини судитимуть чоловіка

Прокурори Олешківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Білозерської територіальної громади за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений співпрацював з ворогом під час тимчасової окупації села Кізомис Херсонської області. Він надавав інформацію російським військовим про проукраїнськи налаштованих односельців.

У серпні минулого року він привів окупантів на подвір’я двох місцевих жителів, вказавши їм, що господарі мають стійку проукраїнську позицію. У їх будинках російські військові провели незаконні обшуки та побили. У одного з потерпілих викрали ювелірні вироби та заощадження, завдавши збитки на понад 155 тис. грн.

Наразі обвинувачений утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду. За вчинене йому загрожує ув’язнення строком 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29