Загроза національній безпеці: колишнього директора ХКТС підозрюють у співпраці з російськими окупантами

Офіс Генерального прокурора України оприлюднив документ, в якому повідомляється, що Служба безпеки України підозрює колишнього директора КП “Херсонський комунальний транспортний сервіс” Олександра Коржа в пособництві державі-агресору.

За даними слідства, з квітня 2022 року Корж співпрацював з російськими окупантами, надаючи їм автобуси ХКТС для перевезення в’язнів на будівництво фортифікацій у Миколаївській області. Крім того, він надавав російським окупантам потужності КП і працівників для ремонту машин, а також надавав транспорт для перевезення російських окупантів по окупованій Херсонщині.

Корж також наказував працівникам КП розміщувати листівки з закликом до участі в російському “референдумі”. Нарешті, він організував викрадення 37 автобусів ХКТС та перереєстрував підприємство за законами Росії. За ці дії Олександру Коржу загрожує покарання у вигляді в’язниці від 10 до 12 років з додатковими обмеженнями та конфіскацією майна або без такої. Триває досудове розслідування.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29