Загорілася багатоповерхівка: стало відомо про наслідки обстрілів Херсона вночі

У ніч на понеділок, 30 жовтня, було зафіксовано обстріл центрального району міста Херсон російськими військовими. Зазначений обстріл призвів до серйозних наслідків, включаючи руйнування багатоповерхових будівель і вибух пожежі в одній з квартир.

За інформацією Романа Мрочка, керівника Херсонської місцевої адміністрації, обстріл міста відбувся приблизно о півночі, і вогонь був відкритий з тимчасово окупованого лівого берега. Центральний район міста став основним об’єктом атаки.

В результаті обстрілу було зафіксовано серйозні матеріальні збитки, включаючи пошкодження багатоповерхових будівель. Один із снарядів потрапив в квартиру, що призвело до виникнення пожежі. На жаль, внаслідок цього трагічного інциденту загинула жінка у віці 85 років. Ще одну жінку з опіками та отруєнням продуктами горіння було госпіталізовано. Також двоє осіб – чоловік 68 років та жінка 36 років – отримали поранення середньої тяжкості та також були доставлені до лікарні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29