За участь в організації псевдореферендуму повідомлено про підозру ще двом жителькам Херсонщини

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур двом жителькам області заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, одна з підозрюваних, 37-річна жителька села Комишани, у серпні 2022 року вона погодилась на співпрацю із окупаційною владою та зайняла посаду так званого «заступника голови ДВК».

На цій псевдопосаді на території Комишан вона брала участь в організації псевдореферендуму щодо виходу зі складу України та приєднання до рф. Вона організовувала роботу дільниці, контролювала роботу інших членів комісії, формувала списки виборців тощо.

Інша підозрювана – 41-річна жінка, як членкиня створеної окупаційною владою «Білозеркої ДВК» здійснювала подворовий обхід жителів селища Білозерка. Залучала їх до голосування щодо приєднання Херсонської області до складу рф.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29