Юна спортсменка з Херсону привезла 3 золоті медалі зі Спартакіади

З 8 по 27 травня 2023 року вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Херсонської міської ради Анастасія Дитяткова разом із своєю наставницею – Заслуженим тренером України Еллою Дмитрівною Бенедик перебували у м. Полтава на навчально-тренувальному зборі з плавання.

Про це повідомляє Херсонська МВА.

Заключним етапом цього збору стала участь у Фінальних змаганнях ХХХ Спартакіаді з плавання «ПОВІР У СЕБЕ» серед дітей з порушенням слуху, присвячених 32-й річниці незалежності України.

Спартакіада відбувалась 24 – 25 травня. Три золоті медалі та три рекорди Спартакіади «ПОВІР У СЕБЕ» – здобутки спортсменки та її тренера на цих змаганнях!

Анастасія стала кращою на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем, а також на дистанції 50 метрів батерфляєм. Перемога нашої спортсменки стала найяскравішою та найгучнішою! – йдеться в повідомленні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29