Яку допомогу надасть Євросоюз, щоб подолати нaслідки підриву Кaховської ГЕС

Українська влада звернулася до Європейського Союзу з проханням про допомогу у ліквідації наслідків техногенної катастрофи. За повідомленням, опублікованим на сайті Європейської комісії, Європейський Союз мобілізує свої стратегічні резерви з запасів rescEU для цього.

Вже 16 європейських країн – Австрія, Бельгія, Болгарія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Іспанія та Швеція – висловили свою готовність надати допомогу Україні у ліквідації наслідків катастрофи.

Ця допомога включає постачання баків для води, водяних насосів, човнів, рятувального обладнання, генераторів та інших необхідних речей для постраждалих районів. Єврокомісія вже прийняла рішення передати Україні три потужні мобільні станції для обробки води, кожна з яких здатна надавати до 120 тисяч літрів чистої питної води на добу. Це буде допомагати місцевій владі вирішувати одну з найгостріших проблем у зоні затоплення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29