Як ЗСУ звільняли Херсонщину: опубліковано унікальне відео

Відео стосовно звільнення Правобережжя було опубліковане Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним 16 березня.

Воно розповідає про те, що 64-й окремий гарматний артилерійський дивізіон 406-ї Окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова, яка складається з військовослужбовців Командування морської піхоти Військово-морських сил України, знищив значну кількість техніки та сил в окупаційній армії Росії під час звільнення Правобережжя.

Постійне масоване ураження військ та засобів ворога протягом весни та літа 2022 року дозволило виснажити російське угруповання та змусило його відступити на лівий берег Дніпра.

Головною задачею військовослужбовців було наступати та переміщуватися ближче до берега, щоб взяти під вогневий контроль переправи. Російські війська, які вміли плавати, вирішили втекти. По всьому березі була розкидана їхня форма, оскільки вони втікали, а не планово виводили свої війська. У цей час військовослужбовці намагалися наздогнати їх та застосовували снаряди для знищення військової техніки та сил ворога.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29