Визволення Херсонщини: за рік зафіксувано понад 18 тисяч кримінальних правопорушень армії РФ

Від початку деокупації прибережної частини Херсонської області прокуратура зафіксувала понад 18 тисяч кримінальних правопорушень проти миру, безпеки людства та міжнародного порядку.

Про це в Telegram повідомив Офіс генпрокурора.

За даними прокуратури за вчинення цих злочинів 62 людини отримали підозру, 53 справи розглядається у суді, трьом особам винесли вироки.

Також 27 особам повідомили про підозру в облаштуванні катівень та викраденні людей. Стосовно 23 — обвинувальні акти направлені до суду. На деокупованій території області виявили 11 катівень. Найбільші дві — у Херсоні, йдеться у повідомленні.

Прокурори зафіксували 77 фактів сексуального насильства. За ними підозру отримали дев’ять військовослужбовців РФ, справи восьми — вже у суді, повідомив Офіс генпрокурора.

Також зафіксовані випадки викрадення та зникнення понад 1,5 тисячі громадян. Щонайменше 753 людини ще незаконно утримуються окупантами, йдеться в повідомленні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29