Висвітлення наслідків знищення Каховської ГЕС: в ОК “Південь” назвали умови відвідування Херсонщини для журналістів

В оперативному командуванні “Південь” назвали умови, за якими журналісти можуть відвідати Херсонщину для висвітлення наслідків підриву Каховської ГЕС.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на SpilkaNews.

Для поїздок на Херсонщину задля висвітлення наслідків знищення росіянами Каховської ГЕС журналіст повинен мати військову акредитацію та захисне спорядження, наголосила в коментарі НСЖУ керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

«У «червону» зону поїздки заборонено взагалі. А в ті місця, які відвідати можливо, супровід здійснюють пресофіцери,– пояснила Наталія Гуменюк.

Журналісти заповнюють class=”text-entity-link” dir=”auto” title=”https://www.facebook.com/OperationalCommandSouth/posts/pfbid0NgHJfVcoE95Vy9bTL9EY3F7gdmWBC6TAs6sQtUWNyoEQaZ6zKoYz9N88iucgji9Nl” href=”https://www.facebook.com/OperationalCommandSouth/posts/pfbid0NgHJfVcoE95Vy9bTL9EY3F7gdmWBC6TAs6sQtUWNyoEQaZ6zKoYz9N88iucgji9Nl” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer” data-entity-type=”MessageEntityUrl”>форму на фейсбук-сторінці ОК «Південь» data-entity-type=”MessageEntityItalic”>, підтверджують свою акредитацію, зазначають тематику, за якою планують працювати, і період, в який планують роботу.

Журналісти мають усвідомлювати, що всі одночасно поїхати не зможуть, бо це – райони під обстрілами і місця, де відбувається евакуація населення. Тому організовуємо короткочасні поїздки невеликими групами. Пріоритет віддаємо потужним світовим ЗМІ з максимальною аудиторією».

Наявність у журналістів засобів захисту є обов’язковою.

Отримати таке спорядження в користування можна в прокатних пунктах НСЖУ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29