Викраденого на Херсонщині ветерана АТО окупанти утримували у психлікарні

Викраденого на Херсонщині голову Спілки ветеранів АТО Олександра Зарівного тримали у психіатричній лікарні. У цей час окупаційний «Київський районний суд Сімферополя» обрав йому незаконний «запобіжний захід».

Як повідомляють у Кримській правозахисній групі, згідно з «рішенням» нелегітимного «суду» Зарівного триматимуть в слідчому ізоляторі щонайменше до кінця травня.

Начальника управління гуманітарної політики Херсонської районної ради та голову Спілки ветеранів АТО Олександра Зарівного окупанти викрали в Олешках 17 березня. Тоді озброєні бойовики вдерлися до його помешкання, погрожували родині зброєю, після чого вивезли чоловіка в невідомому напрямку.

Близько чотирьох тижнів Зарівного утримували в Херсонському слідчому ізоляторі, після чого вивезли до тимчасово окупованого Криму. Там чоловіка помістили у СІЗО №2 міста Сімферополь.

Коли саме Олександр Зарівний потрапив до психіатричної лікарні, невідомо. Там він перебував на так званій «стаціонарній судово-психіатричній експертизі». Під час цього самопроголошений «суддя Київського райсуду Сімферополя» Антон Цикуренко ухвали про продовження терміну тримання жителя Херсонщини до трьох місяців.

Наразі відомо, що Олександра Зарівного окупанти обвинувачують у шпигунстві, за що йому може загрожувати до 20 років незаконного ув’язнення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29