В’язниця та конфіскація майна: судитимуть головну організаторку фейкових “виборів” на Херсонщині

До 10 років ув’язнення з конфіскацією майна загрожує голові фейкової «центральної виборчої комісії Херсонської області рф».

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

За інформацією слідства, зловмисниця є однією з головних організаторів фейкового плебісциту кремля в окупованих районах області.

Раніше співробітники СБУ повідомили жінці про підозру за сприяння агресору у проведенні на території регіону псевдореферендуму рф у 2022 році.

Цього разу фігурантка так само виконувала завдання москви щодо створення видимості «виборчого процесу» та його фальсифікації на користь кандидатів.

За ініціативи зрадниці представники «тервиборчкомів» спільно з озброєними загарбниками здійснювали подворові обходи та «вибивали» голоси з місцевих жителів.

Для організації незаконної діяльності вона залучила свого «заступника» і так званого «секретаря виборчкому».

Всім трьом фігурантам повідомили про підозру у колабораційній діяльності.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29