Вони відчують через якийсь час: експерт про наслідки удару по Чонгарському мосту для логістики РФ

Підрив Чонгарського мосту не призведе до миттєвого порушення системи постачання в логістиці, але наслідки ударів можна буде відчути лише через якийсь час.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський.

Він розповів про те, що у логістиці є таке поняття, як ешелонування.

“Тобто підрив Чонгарського мосту не призведе до миттєвого порушення системи постачання у логістиці. Іншими словами, противник має ресурси, які дозволяють йому вести бойові дії. Тому наслідки ударів по мостах можна буде відчути лише через якийсь час. Але загалом таке пошкодження, я маю на увазі традиційну схему забезпечення супротивника всіма видами матеріальних засобів, постачання озброєння та техніки, може серйозно послабити супротивника в перспективі. І тут головне – не знижувати темп”, – розповів Грабський.

Він зазначив, що якщо ВСУ продовжуватиме завдавати ударів (і це стосується не тільки власне цих мостових комунікацій) супротивник може зіткнутися з дуже серйозними проблемами з постачанням. Що, безумовно, вплине на його можливості вести бойові дії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29