Внаслідок вибуху боєприпасу на Херсонщині ще один мирний житель потрапив до лікарні

Ще один мирний житель Херсонської області постраждав від вибуху боєприпасу, залишеного російськими окупантами на деокупованій території регіону.

За даними керівника районної військової адміністрації Бериславського району Володимира Литвинова, інцидент стався на полі між двома населеними пунктами – Трифонівкою та Борозенським. Чоловік перебував на тракторі, який на якийсь момент наїхав на невідому вибухову пристрій. В результаті вибуху тракторист отримав поранення, його госпіталізували до лікарні, де надали необхідну допомогу.

У Херсонській області триває огляд та розмінування деокупованої території. Наразі фахівцями перевірено 28 229,8 га, зокрема 24303,5 га сільськогосподарських земель. Однак ще більша площа залишається потенційно небезпечною.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29