Військові РФ вбили місцевого жителя під час окупації села Петрівка на Херсонщині

Українські поліцейські повідомляють про загибель 74-річного місцевого жителя під час окупації села Петрівка на Херсонщині військовими рф. 

Про це повідомляє поліція Херсонської області.

Стабілізаційні заходи, які проводяться в Бериславському районі, дозволили поліції дізнатися про трагічний інцидент, який стався під час окупації села Петрівка у червні 2022 року. За цими даними, військові Російської Федерації вбили 74-річного місцевого жителя.

Крім того, поліція отримала повідомлення про те, що у місті Каховка, яке наразі тимчасово окуповане, російські військові зупинили чоловіка на вулиці для перевірки і після цього забрали його в невідомому напрямку.

У зв’язку з цими подіями, слідчі поліції розпочали кримінальні провадження згідно зі статтею 438 Кримінального кодексу України, що стосується порушення законів та звичаїв війни.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29