В ОК “Південь” пояснили, чому окупанти атакують авіабомбами Херсонщину

Представниця Сил оборони півдня України, Наталія Гуменюк, повідомила у програмі “Єдині новини” 9 травня, що російські окупанти продовжують атакувати авіабомбами прибережні населені пункти Херсонщини, оскільки бояться контрнаступу ЗСУ.

Згідно з її словами, ворог наляканий контрнаступом і намагається знищити все, що наближається до правого берега. Найбільше постраждали Херсонський і Бериславський райони, а також міста Берислав, Херсон і Кізомис. Російські окупанти намагаються завдавати ударів керованими авіаційними бомбами, щоб психологічно тиснути на цивільних та військових.

Наталія Гуменюк також зазначила, що російські окупанти побоюються контрнаступу з будь-якого напрямку і намагаються показати свою потужність. Однак вона підтвердила, що контрнаступ вже відбувається невеликими кроками, і ворожі потужності щодня знищуються.

Також Гуменюк повідомила про втечу російських окупантів та вивезення награбованого зі Скадовська, але зауважила, що це може бути провокацією ворога, аби показати, який напрямок у них слабкий.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29