В ОК «Південь» надали інформацію щодо наслідків підриву Каховської ГЕС

Речниця ОК «Південь» надала коментар щодо наслідків підриву російськими окупаційними військами Каховської ГЕС.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на YouTube Радіо Свобода.

Як заявила в етері Радіо Свобода речниця Сил оборони півдня Наталя Гуменюк, не вся дамба зруйнована, але є суттєві пошкодження. Підрив військові РФ здійснили зсередини.

Нижче — головні тези, які озвучила Гуменюк:

  • Є суттєве пошкодження ділянки. Обсяги руйнування – великі, саме через це підйом води може бути високий.
  • Це був не ракетний удар: «навіть по виду ушкоджень, по зовнішньому вигляду самої дамби видно, що підрив відбувся зсередини»
  • «Вони вирішили, що зараз таким чином вони зможуть зупинити контрнаступ українських сил. Вони намагаються збільшити площу водної поверхні, щоб українські сили оборони не вдалися до форсування». Водночас, Гуменюк не уточнила, як саме це може більше вплинути на контрнаступ.
  • Але тепер «смуга вогневих позицій» військових РФ посунеться, томущо «вода зробить свою справу». Те, що українським силам не вдавалось завдяки бойові роботі – сталось відповідно до прорахунків Росії, додала Гуменюк.
  • Це означає, що «трохи легше» буде херсонцям на правому березі Дніпра стосовно обстрілів.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29