Українські військові на Херсонському напрямку протистоять ворогу, який цинічно ховається серед житлових будинків

На Херсонському напрямку триває активна контрбатарейна боротьба здійснювана Збройними Силами України. Противник виявляє цинізм, приховуючись серед житлових будинків, знаючи, що українські військові утримуються від ударів по цивільному населенню.

З одного боку, російські сили атакують житлові будинки на правобережжі Херсонщини за допомогою керованих авіаційних бомб. Про це повідомив Юрій Соболевський, заступник голови Херсонської обласної ради, у своєму інтерв’ю для 24 Каналу.

Українські військові щоденно проводять обстріли по позиціях російських сил, військових складах та центрах прийняття рішень на лівобережній частині Херсонської області.

Соболевський зазначив, що завдяки ефективним діям українських бійців, кількість обстрілів, руйнувань і жертв на звільнених територіях Херсонщини значно зменшилась.

Але слід зазначити, що Збройні Сили України мають обмежені можливості в своїх діях через використання російськими силами мешканців окупованих територій як живих щитів.

Російська армія часто розташовує свої позиції в житлових зонах на лівобережжі Херсонщини, звідки вони здійснюють атаки. Ворог розуміє, що у такому разі українська сторона не може відповісти, оскільки серед жителів є цивільні особи.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29