Українські війська активно захищають східні позиції у Херсонській області

Українські військові ефективно тримають оборону на східному березі Херсонської області, де вони також провели активні штурмові операції 22 листопада, згідно з останнім звітом Американського Інституту вивчення війни (ISW).

На передовій у Кринках, яка розташована за 30 км на північний схід від Херсона і за 2 км від річки Дніпро, українські сили продовжують утримувати позиції. Це ж стосується і інших ключових районів, таких як Пойма, Піщанівка та Підстепне, які знаходяться неподалік від Херсона і берегів річки Дніпро. Важливою частиною стратегічної оборони є також контроль над Антонівським шосейним і залізничним мостами.

ISW відзначає, що хоча російські війська продовжили наступ на лівобережній частині Херсонської області 22 листопада, вони не змогли досягти значних успіхів. Навпаки, українські війська зуміли стабілізувати ситуацію навколо Кринок, скоротивши російський прорив.

На Авдіївському напрямку ситуація також напружена. За даними ISW, російські військові підсилили наступальні дії та намагалися просунутися на південно-східні околиці міста 22 листопада. У цій зоні українські сили відзначили зростання російських атак на 25-30%. Проте, згідно з повідомленнями українського генерального штабу, понад 22 російські атаки були відбиті на сході Новобахмутівки, на півночі Ласточкиного, а також у районах Авдіївки, Сєверного і Першотравневого.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29