Українські сили забезпечили контроль над ключовими позиціями та дорогою Олешки-Нова Каховка

Українські оборонні сили відзначили успіх у перехопленні ключової дороги між Олешками та Новою Каховкою, яка розташована приблизно на 53 км на північний схід від Херсона, вдаючись до відсічі у двох різних районах. Це зазначено в денному огляді Інституту вивчення війни (ISW). Згідно з інформацією, отриманою від українського військового аналітика Костянтина Машовця, українські сили також змогли встановити постійний контроль над стратегічними позиціями від Антонівського залізничного мосту до Антонівського автомобільного мосту.

З огляду на ці розвитки, ISW висловлює сумніви щодо здатності російського військового керівництва ефективно перегрупувати сили для відповіді на українські операції на сході Херсонської області, одночасно з проведенням оборонних дій на заході Запорізької області та підтриманням інших наступальних зусиль на сході України.

Окрім цього, російські воєнні кореспонденти 9 листопада повідомили про те, що українські сили взяли під контроль нові позиції в селищі Кринки (на відстані 30 км на північний схід від Херсона та за 2 км від річки Дніпро), а також здійснили наступ на південні та південно-західні позиції російських сил.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29