Учора було пошкоджено три російські С-300 в Херсонській області, – Гуменюк

У середу було знищено не лише російський зенітно-ракетний комплекс С-400 “Тріумф” в Криму. Ще три ворожі пускові установки С-300 були знищені чи пошкоджені в Херсонській області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речницю Сил оборони Півдня Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

Вона зазначила, що комплекс С-400 – це потужний засіб протиповітряної оборони, якого тепер ворог позбавлений. При цьому це не єдиний засіб захисту окупантів.

“Вони (росіяни – ред.) ще мають багато зброї, яку нам доведеться нищити. Тому сезон бавовни триває. Ми проголошували його ще тоді, коли вони очікували курортний сезон. І оскільки погода дозволяє, ми будемо продовжувати засівати бавовну”, – сказала речниця.

Гуменюк додала, що поки зарано підбивати підсумки, адже попереду багато роботи.

При цьому вона зауважила, що С-400 – це не єдина втрата в системі захисту ворога за минулу добу.

“На нашій ділянці відповідальності ми теж попрацювали щодо засобів ППО і три пускових установки С-300 були знищені та пошкоджені. Тобто вони зараз більше не можуть бути застосовані ані як засіб захисту на Херсонщині, ані як засіб атаки”, – сказала вона.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29