У великого виробника винограду на Херсонщині збереглося до 15% насаджень

Агрофірма «Радгосп Білозерський» з Херсонської області, яка сильно постраждала від військових дій, стикається з можливістю збереження лише 10-15% своїх багаторічних насаджень. Про це повідомив Олександр Терзі, співвласник компанії ТДВ «Арсі Агро» з Одеської області, AgroTimes.

Білозерка володіє найбільшими господарствами, включаючи розплідник і значні площі товарного винограду, розташовані на правому березі недалеко від Херсона. Під час окупації та деокупації підприємство зазнало руйнувань, а холодильники були знищені. Військові дії на цьому терені ще тривають, з частими обстрілами з окупованого лівого берега, і багато людей вже покинули цю область. Протягом більше року там не проводили обрізку та обробку виноградників, зауважив Олександр Терзі.

Внаслідок війни Україна втратила величезні площі багаторічних насаджень в Херсонській, Запорізькій областях та частині Миколаївської області, включаючи площі столового винограду.

«Тому не дивно, що цього року може виникнути певний дефіцит винограду. Однак через одночасне зниження попиту і пропозиції, ринкова ситуація є складною для передбачення», – додав він.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29