У Новій Каховці закрили офіси партійних осередків росіян

Після вдалого підриву штабу «Єдіной Росії» представниками партизанського руху «АТЕШ», у Новій Каховці не працюють офіси партійних осередків та штаби партій на псевдовиборах.

Місцеве населення саботує «виборчий процес» і у штабах працюють звезені «гастролери» з РФ. Завданням штабів є імітація партійної діяльності та організація картинки для пропагандистів, повідомили у Центрі національного спротиву.

«Проте ризикувати життям окупаційні посіпаки не хочуть й бояться. Відтак частина з них виїхала до Генічеська та Скадовська, а самі офіси зачинились й не функціонують офлайн. Така ситуація чітко демонструє, що ворог не контролює захоплені землі. Навіть після півтора року окупації росіяни бояться населення й жодні репресії це виправляють, адже для місцевих вони лишаються загарбниками», – йдеться у повідомленні.

Попри російську пропаганду, яка малює явку й розповідає про великий ажіотаж серед населення щодо псевдовиборів, порожні «мобільні точки голосування» говорять про те, що місцеві не бажають брати в цьому участь.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29