У Миролюбівці повернули газопостачання в громади

Фахівці повертають газопостачання у громади – завершено роботи у Миролюбівці, – про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

Миролюбівка Бериславського району Нововоронцовської громади на Херсонщині була звільнена восени минулого року.

Майже півтора роки не було газу у селі. Після гучного скандалу і відвідин цього населеного пункту особисто Олександром Прокудіним у селі почалися відновлювальні роботи у цьому населеному пункті.

“Мені здається що такого рівня руйнації населеного пункту я ще не бачила. Жителі в окупації перебували півроку. Зараз без світла, води та газу. Люди виживали, як могли. За цей період загинуло вісім чоловік та багато поранено. Зруйновані школа, сільська рада, пошта, магазини, жодної вцілілої оселі. Розграбовані будинки та техніка селян. 70 % житлових будинків не придатних для життя”, – писала журналістка Лідія Григор’єва, яка перебувала в селі на той момент.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29