У міськраді розповіли, як планують вирішувати проблему сміття в Херсоні

Щоб розв’язати проблему зі сміттям у Херсоні, міська адміністрація закупить сміттєвози та розставить вулицями міста контейнери для сміття.

Про це на першій пресконференції розповів керівник МВА Роман Мрочко, передає Херсон24 з посиланням на Суспільне.

Тендер на закупівлю сміттєвозів, за словами керівника МВА, оголосять у травні. Тоді ж планують закупити і тисячу контейнерів.

“Ми розставимо їх по місту, бо є вулиці де цих баків не було. Їх не те що викрали, чи сховали, їх взагалі там не було. І я вважаю, на перший період тисячу сміттєвих баків вистачить перекрити сміттєву кризу. І закупівля п’яти сміттєвозів, а в майбутньому ще отримання інших сміттєвозів як допомоги з інших громад і областей, нам повністю допоможе розв’язати це питання”, — розповів Мрочко.

А поки в Херсоні є три сміттєвози, каже керівник МВА. Їх передали Вінниця, Київ і Київська область. Працюють і приватні компанії.

“ОСББ має право саме визначати, я не маю права їм говорити з якою компанією приватною чи якоюсь іншою укладати договори про вивіз сміття. Мною також створена комісія, яка визначає осередки надзвичайних ситуацій по сміттю і нашими комунальними підприємствами воно вивозиться”, — сказав Мрочко.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29