У Каховці зафіксували спалах ковіду

Сьогодні стало відомо, що в лікарні Каховки оголошено масковий режим. Причина. – спалах ковід-19. Про це повідомляє кореспондент NovaKahovka.City.

Хто став джерелом інфекції – ніхто не знає, але не важко здогадатися, що після останньої ротації окупантів стали з’являтися спалахи різних захворювань. Враховуючи провальний досвід Росії в боротьбі з ковід-19, припускаємо, що можливими носіями інфекції стали російські військові.

У минулому році в Каховці фіксувалися поодинокі випадки захворювань на ковід-19, але окупанти всіляко замовчували це і іншим наказали мовчати. Тепер ситуація виникла знову і, судячи з хаотичних дій окупантів, виходить з-під контролю. Наразі невідомо, чи завезено сумнозвісний “Спутнік V”, але навіть якщо його привезуть, він ситуацію не врятує.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29