У Херсонщині встановили потужні генератори

Усі підприємства критичної інфраструктури на деокупованій території Херсонщини готові до управління можливими електроенергетичними виключеннями завдяки наявності потужних генераторів. Про це було оголошено під час пресконференції Олександра Прокудіна, начальника Херсонської ОВА.

За словами начальника ОВА, вже минулого року вони набули досвіду роботи в умовах значних відключень електроенергії, які відбувалися не лише на території Херсонської області, а й в усій країні. У зв’язку з цим вони активно готуються до можливих блекаутів.

Прокудін наголосив, що кожне підприємство критичної інфраструктури оснащено великими генераторами для аварійного використання.

Також слід відзначити, що за даними начальника ОВА, наразі на території розглядається приблизно сто таких генераторів на різних підприємствах. В разі тривалого відключення електроенергії ці генератори, зауважив він, не зможуть функціонувати в безперервному режимі. Проте практика показує, що відсутність електропостачання в період “прильотів” триває зазвичай від 3 до 7 днів, і енергія може бути відновлена.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29