У Херсоні зрадник працював в окупаційному СІЗО та випустив ув’язнених: подробиці (ФОТО)

Колишнього працівника колонії у Херсоні судитимуть за держзраду: він працевлаштувався в окупаційне СІЗО та випустив ув’язнених.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на сайт Херсонської облпрокуратури.

Так, слідством установлено, що під час окупації міста обвинувачений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно зайняв посаду так званого «начальника відділу охорони Херсонського слідчого ізолятора» у псевдоправоохоронному органі створеному окупаційною владою «Управлінні служби виконання покарань по Херсонській області».

“На посаді чоловік надав вказівки працівникам Херсонського слідчого ізолятора залишити місце несення служби. При цьому за його наказом ключі від камер та службових приміщень було залишено у безпосередньому доступі ув’язнених осіб, що призвело до їх масової втечі”, – йдеться в повідомленні.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою, де очікуватиме на вирок суду. Досудове розслідування здійснювалося слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі. Оперативний супровід – ГУСБ України в АР Крим та м. Севастополь. За вчинене йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29