У Херсоні власник рекламного агентства розміщував білборди з гаслами РФ: подробиці (ФОТО)

Під час окупації Херсона колаборант пішов на співпрацю з ворогом: за його сприяння на ТОТ Херсонщини розміщувались пропагандиські плакати і білборди з гаслами країни-агресора.

Про це інформує Херсон24 з посиланням на сайт Херсонської облпрокуратури.

За даними слідства, підозрюваний під час окупації Херсона пішов на співпрацю з окупантами. З метою прикриття своєї діяльності він перереєстрував за російським законодавством рекламний бізнес на родичку дружини. А сам став заступником директора рекламної агенції.

«Фактично він забезпечував надання послуг окупаційній владі з виготовлення та розміщення реклами з проросійською тематикою. За його сприяння на тимчасово окупованій території Херсонщини розміщувались пропагандиські плакати і білборди з гаслами країни-агресора. Наразі прокурори вирішують питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу», — йдеться в повідомленні.

Як підсумували в пресцентрі, за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримали власника місцевого рекламного агентства. Йому повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 4, ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Розміщував білборди з гаслами РФ

Розміщував білборди з гаслами РФ

Як раніше повідомляв Херсон24, на Херсонщині повідомили про підозру у колабораціонізмі так званому «миністру інфомаційної політики» та «начальнику департаменту зовнішніх зв’язків та внутрішньої політики» окупаційної влади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29