У Херсоні патрульні затримали осіб, ймовірно, причетних до вбивства

Днями, на лінію 102 звернувся громадянин, який повідомив, що на проспекті Адмірала Сенявіна виявив чоловіка без ознак життя.

Інспектори миттєво прибули на місце події та під час спілкування із заявником з’ясували, що він разом із товаришем та своєю дівчиною прийшли до закинутої будівлі, де вони мешкають та виявили товариша без ознак життя. Також охоронці порядку виявили плями крові на одязі заявника, але свою причетність до вбивства той заперечував.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Та під час доставлення осіб до відділення поліції, заявник зізнався, що троє учасників події через ревнощі посварилися із загиблим. Під час сварки чоловіки почали наносити удари товаришу, внаслідок чого містянин загинув. Усіх учасників події поліцейські затримали та передали слідчо-оперативній групі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29