У Херсоні облаштують два підземні укриття

Згідно з повідомленням Херсонської міської військової адміністрації, у місті планується встановити два підземні укриття зі залізобетонних конструкцій. Це буде здійснено в Суворовському районі, де найбільше скупчення людей.

За даними військової адміністрації, ці укриття будуть ефективними для захисту населення від снарядів та осколків, які можуть виникнути у небезпечних ситуаціях. Кожне з укриттів зможе розмістити орієнтовно 15 людей та забезпечить їм необхідний комфорт та безпеку.

Для будівництва підземних укриттів вже укладено договір з київським підприємством, яке постачатиме залізобетонні конструкції. Ці укриття мають сертифікат якості та відповідають усім вимогам. Вартість одного підземного укриття разом із будівельно-монтажними роботами складає 563 тисячі гривень.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29